Çiftli Sünnet Tahtı Kirala

yorumsuz
2.405 views
Çiftli Sünnet Tahtı Kirala

Çiftli sünnet tahtı kirala ile sizlerde iki tane oğlunuz var ise ve ikisini de aynı anda sünnet düğünü yapıyorsanız tam size göre. İki küçük delikanlı aynı anda erkekliğe adım atıyorsa şayet tabi ikisi de aynı koltukta oturmak isteyeceklerdir. Firmamızda çiftli sünnet tahtı modellerini görmek isterseniz bizleri ziyaret edebilir ve tahtların renklerine kendiniz karar verebilirisiniz. Mavi, kırmızı, yeşil ve diğer renklerde olan çiftli sünnet tahtlarımızı sizlerin ve küçük beylerin hizmetindedir. Firmamızı sizlerin ekonomik şartlarını göz önünde tutarak sizlere bir fiyat listesi hazırlar. Bunun yanı sıra sünnet düğünü organizasyonları da daha farklı hizmetlerimiz de mevcuttur. Sizler ne zaman neye karar verdiyseniz bizler ona uymak zorunda kalır ve sizlerin sünnet düğünün her kesin aklında kalacak güzellikte olması izin elimizden geleni yaparız. Sizlere hizmetimiz sadece sünnet tahtı kiralamak değildir diğer hizmetlerimiz için bizleri arayabiliri ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgiler alabilirisiniz.

Çiftli sünnet tahtı kirala sistemi ile sizlerin fazla para harcamadan her türlü hizmetini karşılarız. Sünnet düğününde sizlere sunduğumuz diğer hizmetlerimiz ise balondan nazır boncuğu, ışıklı yol, çeriler ile taht taşıma, volkan ile aydınlatma, konfeti patlatma, dj kiralama eğer açık alanda ya da evinizin bahçesinde yapıyorsanız sünnet şöleninizi sizlere o zaman da sünnet yatağı, sünnet altın yastığı, sünnet hediyesi sandığı. Yatak cibinliği, sandalye, masa, sandalye giydirme, masa süslemede yapabiliyoruz. Bunun yanı sıra daha değişik hizmetlerimiz de mevcut olup sizlerin arzuları doğrultusunda kendi hizmetlerimizden çıkıp sizlerin istediği tarzda bir süslemede yapabiliyoruz.  Küçük prenslerin en mutlu gününde sizlerin ve misafirlerinizin her türlü konforu ve rahatlığını göz önüne alırsak bizler elimizden gelenin en güzelini sizlere sunabiliyoruz.

Çiftli Sünnet Tahtı Kirala
Çiftli Sünnet Tahtı Kirala

Çiftli sünnet tahtı kirala yapabilmek için isterseniz sitemizi ziyaret ederek bizlere site üzerinden ulaşabilir isterseniz bizleri ofisimizde ziyaret ederek sizlere nasıl yardım edeceğimiz konusunda bizlerden fikir alışı verişinde bulunabiliri ve sizlere sunduğumuz diğer hizmetlere de bir göz atabilirisiniz. Sizleri ve küçük beyleri bu güzel gecede misafirlerinizi nasıl mutlu edebileceğimiz konusunda karşılıklı fikir alış verişinde bulunabiliriz. Bizler İstanbul’un en köklü firması olarak sizlerin neler düşündüğünüzü rahatlıkla anlar ve sizlerin fikirleri doğrultusunda sizlere hizmet ederiz. Sizlerde çift sünnet tahtı ve diğer hizmetlerimiz için bizlere ulaşabilirisiniz ve fiyatlarımızı görebilirsiniz.. Tahtlarımızın renklerine bakabilir ve ona göre secim yapabilirisin. Emin olun çiftli sünnet tahtının fiyatları sizi bile şaşırtacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 5 Haziran 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

  • fuar hostesleri