İstanbul Sünnet Düğünü Organizasyonu

yorumsuz
1.548 views
İstanbul Sünnet Düğünü Organizasyonu

İstanbul Sünnet Düğünü Organizasyonu, sünnet düğünü organizasyonunda sizlere farklı bir anlayış içerisinde sizlere hizmet sunuyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz arasında sünnet tahtı kiralama, kapı süsleme, ışıklı yolu süsleme, yeni çeri taht taşıma ekibi, kapı kemeri balon süsleme yapıyoruz.  Balondan nazar boncuğu, balondan isim yazma, masa süsleme, sandalye süsleme, masa, kiralama, sandalye kiralama, sünnet tahtı kiraya veriyoruz. Kır sünnet düğünü için cibinlik kiraya verme, yatak kiraya verme bunların yanı sıra sünnet organizasyonunu yapıyor ve sizleri için havai fişek gösterileri yapıyoruz, popcorn araba, pamuk şeker arabası, patlamış mısır arabası kiralıyoruz. Çocuklarınızın eğlenebilmesi için palyaço kiralıyoruz. Sihirbaz kiralıyoruz. Bizle yapacağınız düğünlerdiniz için sizlere en güzelini ve kalitelisini sunmak için elimizden gelenin en güzelini sunuyoruz.

İstanbul Sünnet Düğünü Organizasyonu, siz anne babaları oğlunuzun belli bir yaşa geldiği zaman tatlı bir telaş ve heyecan sarmaya başlar bizlerde sizlerin bu tatlı telaşınıza yardım edebilmek için kendi köklü ve deneyimli firmamızı ile sizler ile olmaktan memnun oluruz. Sizlerin sünnet düğünün organizasyonunuzu yapar iken sizlerde sizlere bıraktığımız hoş saatlerinizi çocuğunuz ve misafirlerinizi ile ilgilenerek sizlere sunduğumuz bu güzel hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Şimdi çok moda olan sünnet çocuğu tahtı ve yeni çeri eşliğinde sünnet şölenleri bizlerin ekip arkadaşları ile bir daha farklı güzellikte olmaktadır. Sizlere sunacağımız diğer hizmetlerimizi görmek isterseniz hemen bizleri ofisimizde ziyaret edebilir ve hem de sizleri için başka neler yapabiliriz birlikte kararlar verebiliriz. Fiyat listemiz sizlerin ekonomisine hiç dokunmayacak şekilde hazırlanmış olup sizleri hiç yormayacaktır. Sizler sünnet düğününüzü ister bir düğün salonunda isterseniz bir kır düğünü havasında yapın önemli değil bizlere sadece sünnet düğün yapılan mekânı göstermeniz yeterli gelecektir.

sünnet yeni ceri askerleri
sünnet yeni ceri askerleri

İstanbul Sünnet Düğünü Organizasyonu, uzman ekip arkadaşlarımız ile sizlerin gösterdiği mekânı hemen sizlerin istediği doğrultuda süsleyerek sizlere görsel bir şölen sunar ve sizlerin bu mutlu gününüzde daha da mutlu hale getiririz. Bizleri günün her saati arayarak ya da izler e posta yolu ile uylaşarak fiyatlarımız hakkında detaylı bilgiye sahip olabiliri ve sizleri nasıl mutlu edeceğimizi konuşabiliriz. Çocuğunuzu isterseniz yeni çeriler arasında tahtı içersinde sırtta taşınarak misafirlerini arsına getirebilir ona sizlerin istediği gibi bir volkanlı yol yapabiliriz. Sünnet tahtına en güzel renkleri döşeyebilir küçük prensi daha da mutlu bir hale getirebiliri ve sünnet şöleni boyunca konfeti bombaları ile ortalığı şenlendirebiliriz

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Haziran 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

  • fuar hostesleri