İstanbul Sünnet Organizasyon Fiyatları

yorumsuz
4.061 views
İstanbul Sünnet Organizasyon Fiyatları

Oğlunuzun sünnet olma yaşı mı geldi? Hayallerinizdeki İstanbul Sünnet Organizasyon Fiyatları için nereden, nasıl başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Eş, dost ve akrabalar kafanızı mı karıştırıyor? Nasıl ve neye yetişeceğinizi şaşırdınız mı? Herkesi ve öncelikle çocuğunuzu mu memnun etmek istiyorsunuz? Sindire sindire, keyifle güzel bir anı olmasını mı diliyorsunuz?

Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları
Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

Doğru adrestesiniz!… Siz arkanıza yaslanın ve hayalini kurduğunuz düğününüzü bize anlatın. Öncelikle çevresindeki her türlü yeniliği yakından takip ederek kendini geliştirmekte olan organizasyon ekibimizin size sunacaklarını dinleyin. Yeni ve değişik bir fikriniz mi var? İsteyin yeter… Genç, dinamik ve donanımlı kadrosu,  modern ve kaliteli ekipmanı ile sizlere her türlü hizmeti, müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunmak birinci önceliğimizdir.  Bizler siz ve değerli konuklarınızın hayallerinin ötesinde, dillere destan bir sünnet düğünü organizasyonu yapmak için buradayız. İddialıyız, çünkü tecrübeliyiz. İddialıyız, çünkü profesyoneliz.

İstanbul Sünnet Organizasyon Fiyatları
İstanbul Sünnet Organizasyon Fiyatları

Çıkış Animasyonları, Görsel Showlar, Balon süsleme, Renkli Volkan, konfeti gösterileri, Mekan süsleme, Balon süsleme, Masa, Sandalye giydirme, masa sandalye süsleme, Kişi sayınıza uygun Oturma ve Yerleşim planı, Piyanist ve Dj. ile sizin tarzınıza göre sınırsız eğlence, Sünnet Tahtı ve Takı Sandığı, Müzik, karaegrofi, Animasyon, Tarzınıza ve Yörenize özel müzik ve eğlence tasarımı, Fotoğraf çekim alanı, Düğüne ait sınırsız fotoğraf çekimi, video çekimi, Sine vizyon, Barka vizyon  gösterimi, Animatör palyaço sadece an başlıklarımız. Ayrıca İstanbul Sünnet Organizasyonu kapsamında açılış konuşması, çocuğun taht ile soluna girişi, misafirleri selamlaması, Kur’an-ı Kerim Tilaveti, ilahiler ve çeşitli gösteriler, takı merasimi, dua ve kapanış konuşması size özel konsepte dahil edilebilir. Program akışı içerisindeki illüzyonist gösterisi, semazen gösterileri, mehter takımı gösterisi isteğe bağlı seçenekler içerisindedir. Siz hayal edin, biz güzel, mutlu ve keyifli anılara çevirelim

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

  • fuar hostesleri