Sünnet Düğünü Mısır Arabası

yorumsuz
3.042 views
Sünnet Düğünü Mısır Arabası

Sünnet düğünü mısır arabası, firmamız çocuklarınızın bu özel gününde daha eğlenceli bir hale gelmesi için sunduğu hizmetlerinden biri de sünnet düğünü mısır arabasıdır. Sizler istediğiniz takdirde sünnet düğününüze mısır arabası yolluyoruz. Sadece sünnet düğünlerinde değil diğer açılışlarınıza da yolladığımız mısır arabalarımızın fiyatları çok uygun olup sizlerini bütçeleri düşünülerek hazırlanmıştır. Son zamanlarda çocukların ilgisini çektiği kadar çocuklarımızın da ilgisini çekmekte ve bizlerde sizlerin çocuklarının sünnet düğünleri için bu özel hizmeti sunarak çocuklarınızı ve davetlilerin memnun ederiz. Aynı zamanda bardakta mısır sunumu da yaparak görsel olarak ortamı daha zevkli bir hale getirmekteyiz. Bu hizmetlerimiz sadece sünnet düğünü için değil aynı zamanda kına. Açılış, düğün, firma etkinlikleri ve piknikler, panayırlarda da mısır abrası kiralaması yapabiliyoruz. Sizlerin tercih ettiği her mekâna gelerek kendi ekip arkadaşımız sizlere mısır servisi de yapmaktadır.

Sünnet düğünü mısır arabası,  kiralama istediğiniz zaman bizler özel kıyafetler giymiş elamanlarımızı da sizlere servis yapması için yollarız ve sünnet düğünü boyunca sınırsız şekilde bardak mısır ve normal mısır servisi yapar. Bunun yanı sıra sizlerin düğünlerinizi organizasyonu da değişik hizmetlerinizde bulunmakta bunların arasında masa süsleme, sandalye süsleme, balondan kapı süslemesi. Balondan nazar boncuğu süslemesi, papatya balon süslemesi, zincir balon süslemesi, masa kiralama, sandalye kiralama, palyaço kiralama, mısır arabası kiralama, pamuk şekeri arabası kiralama, ses sistemi kiralama, dansöz kiralama gibi etkinlerimizde bulunmaktadır. Dış mekânlarda yapacağınız organizasyonlarınız içinde değişik süslemeler yapabilmekte ve sizler bizleri tercih ettiğiniz zaman önce gidip mekânı görüyor sonra da sizlerin istediği doğrultuda mekân süsleme yapıyoruz. Ayrıca İslami uygun şekilde sünnet düğünü, kına ve gelin düğünü organizasyonu da yapmaktayız.

Sünnet düğünü mısır arabası, fiyatlarımız sizlere göre hazırlanmış olup bizleri arayarak bizlerden fiyat bilgisi alabilirisiniz. Sünnet tahtı ve yeni çeri, mehter takımı, mehteran takımı semazen, halk oyunları ekibimizi de yine sizlerin ekonomisi düşünülerek en uygun şartlarda fiyat hazırlaması yapılmış olup sizlerini bütçesini hiç sarsmadan istediğiniz şekilde kiralayabileceğiniz hizmetlerimizdir. Firmamız ve ekiplerimiz sayesinde sizlerde güzel bir sünnet düğünü organizasyonu yapabilir ve misafirlerinize güzel bir eğlence sunabilirsiniz. Sizlere hizmet etmek bizim için çok önemli olduğundan sizler bizlerin hizmetinden ne kadar memnun kalır iseniz bizlerde o kadar azim ile daha fazla çalışıyor ve sizlere hizmet ediyoruz. Bizleri sizler ofisimizde isterseniz telefon ile arayarak fiyatlarımız hakkında bilgiler alabilir bizlerin sizler için yapabileceği diğer hizmetlerimize de göz atabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Haziran 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

  • fuar hostesleri