Sünnet Düğünü Paketleri

yorumsuz
12.537 views
Sünnet Düğünü Paketleri

Sünnet düğünü paketleri, sizlere bu güzel sünnet düğünü şöleni için hazırlığımız sünnet düğünü organizasyon paketlerini incelemeden karar vermeyin deriz. Bizleri arayarak daha ayrıntılı bilgiler alabiliri ve bizlerden istediğiniz daha farklı bir uygulama var ise sizler ile konuşarak bu uygulamayı da yapabiliriz. Birinci sünnet düğünü paketimizin içerisinde sünnet tahtı, dört yeni çeri askeri ile çocuğunuzun omuzlarda taşınması ve misafirleri omuzda taşınır iken selamlaması, ardından takı töreni yapılacak alana getirerek şeni çerilerini sünnet çocuğunu başında beklemesi.  Takı merasimi boyunca sünnet çocuğunuzun başında beklemesi düğün bitene kadar yeni çeriler nöbet tutar gibi eğlencenin bitimine kadar bu şekilde beklerler. Kapı üstü balon ile süsleme, sünnet tahtının arkasına balon ile nazar boncuğu yapımı, balonlar ile sünnet düğünü yapılan alını süslenmesi, dört adet volkan, konfeti ve palyaço bulunmaktadır.

Sünnet düğünü paketleri, ikinci paketimizde ise yine sizlere tavsiye edeceğimiz güzellikte süslemeler ve aktiviteler ile dolu bir paket olup bizlerin sizlere tavsiye edebileceğimiz paketlerden biridir. Yine çocuğunuz dört yeni çeri eşliğinde omuzlarda taşınarak misafirleri selamlar takı merasiminin yapılacağı yere kadar getirilip yere bırakılır ve takı merasimi boyunca arkasında nöbet tutar gibi bekler ve düğün bitene kadar görevlerine devam ederler. Bu dört yeni çeri kıyafeti giymiş arkadaşlarımız bu işin ustası olmuş tecrübeli kişilerdir. Kapı üstü balon ile süsleme, sünnet tahtı arkası nazar boncuğu balon süsleme, papatya balon ile süsleme, sünnet çocuğunun adının yazdığı balondan süsleme, dört adet volkan, konfeti bulunmaktadır. Osmanlı şerbetçisi, patlamış mısır, palyaço. Sihirbaz gösterisinden birini tercih edebilirsiniz.

sünnet paketleri
sünnet paketleri
sünnet düğünü paketleri
sünnet düğünü paketleri
sünnet düğünü paketleri
sünnet düğünü paketleri
sünnet düğünü paketleri
sünnet düğünü paketleri

Sünnet düğünü paketleri, üçüncü paketimizi ise yine sizlere özellikle tavsiye edeceğimiz ve artık sünnet düğünlerinin olmazsa olması sünnet tahtı ve dört yeni çeri eşliğinde oğlunuzun salonu içerisinde misafirlerinizi mehter marşı eşliğinde selamlaması ve sünnet tahtının yerine koyulması. Takı merasimi boyunca oğlunuzun arkasında nöbet tutar vaziyette bekleyen uzman dört yeni çeri kıyafetleri giyen arkadaşlarımız düğün töreni bitene kadar görevlerini en güzel şekilde yerine getirmek için ayakta beklerler. Bütün bu sünnet düğünü etkinlik paketlerimiz sizleri düşünerek hazırlanmış olup fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilir ya da ofisimizde hem bizlerin misafiri olup hem de sizleri için başka neler yapabiliriz birlikte inceleyebiliriz. Oğlunuzun ve misafirlerinizin her türlü rahatlığı düşünerek hazırlanan sünnet düğünü paketlerimizi görüp inceleyebiliri ve bizler ile irtibata geçebilirsiniz. Sizleri memnun etmek bizler için çok önemlidir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

  • fuar hostesleri