Sünnet Düğünü Şöleni

yorumsuz
2.238 views
Sünnet Düğünü Şöleni

SÜNNET DÜĞÜNÜ ŞÖLENİ, çocuğunuz artık erkek olmaya hazır. Yaşı artık ergenliğe yaklaştı ve o ergen olmadan sünnet olması gerekiyor. Bizlerin en eski adetlerinden biri olan sünnet düğünü her zaman en görkemli olan olmak zorundadır. Çünkü çocuklarınız arkı erkek olacak ve hayatı boyunca bu güzel olayı hatırlayacaktır. Sizlerde sizleri için bu güzel olayı daha görkemli hale getirmek için elimizden gelenin en güzeli yaparız. Yılların verdiği deneyim ile sizlerin sünnet organizasyonlarınızı bire şölene dönüştürür sizleri ve misafirlerinizi bu gecede oğlunuza hayran bırakırız. Bu önemli gecede ön önemli konuk sünnet çocuğu olduğu için tüm hazırlıklarımız onu göre yapılmaktadır. Onun ve küçük konuklarının eğlenmesi için palyaço bu şölende olmazsa olmazlardandır. Balonlardan kapı süslemeleri onarlın çok hoşuna gider.


SÜNNET DÜĞÜNÜ ŞÖLENİ, diğer hizmetlerimiz ise yeni çeri ve sünnet tahtıdır. Yeni çerilerini omuzlarında tahtı ile birlikte sünnet salonuna giren oğlunuz gelen konuklarını yeni çerilerin taşıdığı tahtı üstünde misafirlerini selamlayarak yenine oturur ve takı merasimi bitene kadar yeni çeriler oğlunuz hazır olda bekleyerek takı merasiminin bitmesini beklerler. İstersiniz mehter takımı kiralayabilir ve bu güzel ortama onlarında eşlik etmemesine izin verebilirsiniz. Masa süsleme, sandalye süsleme, balından nazar boncuğu, papatya balon, kapı süslemede balon, sünnet çocuğunun adının yazılı olduğu balon, volkan ve konfeti gösterisi, mehter takımı ve mehteran takımı kiralama.  Semazen gösterisi, sünnet yatağı süsleme, cibinlik kiraya verme, ses ve ışık sistemi kurma, palyaço kiralama,  dansöz kiralama ve diğer hizmetlerimiz sizlerin her zaman bütçenize uygun bur şekilde hazırlanmaktadır. Sizlerde bu hizmetlerimizden faydalanabilir çocuğunuzun ve gelen konuklarınızı daha kaliteli bir şekilde eğlenmezsini sağlayabilirisiniz. Şayet düğünü bahçede yapacak iseniz önceden gidip mekânı kontrol ediyor ve ekip arkadaşlarımız ortamı sizlerin doğrultusunda sizlerin isteğine göre hazırlıyor.

Sünnet Düğünü Organizasyonu
Sünnet Düğünü Organizasyonu

SÜNNET DÜĞÜNÜ ŞÖLENİ, sizler sünnet düğünü organizasyonu yaptırmak istediğiniz zaman kaliteli olan bizim firmamızı ile anlaştığınız zaman farkımızı fark edersiniz. Bizler yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet etmeyi prensip edinmiş bir köklü firma olarak sizlerin her zaman en kaliteli hizmeti sunmanın gururunu yaşamış bir firmayız. Ekip arkadaşlarımız ile tam bir uyum içinde çalışır sizlerin düğünde harcayacağı zamanı sizlere geri iade eder ve sizlerin adına biz sizleri için gereken her türlü ortamı hazırlayarak misafirlerinizi gerektiği gibi ağırlarız. Bizleri ister telefon ile isterseniz e posta yolu ile ulaşabilir fiyatlarımız hakkında detaylı bir bilgi edinebilirisiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Haziran 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

  • fuar hostesleri