Sünnet Düğünü Taht Kiralama

yorumsuz
2.007 views
Sünnet Düğünü Taht Kiralama

Sünnet düğünü taht kiralama hizmeti ile sizlere bu özel gününüzde hizmet etmek için sizlerin doğrultusunda hareket ederiz. Sünnet törenlerinizde sadece taht kiralamakla kalmaz diğer sünnet organizasyonlarınızda bizler rahatlıkla yapabiliriz. Sünnet düğünleri artık eskisi gibi yapılmıyor ve sizlerin değişik fikirleri sayesinde çocuğumuz tıpkı sadrazamlar gibi sünnet düğün istiyor ve bizlerde bu doğrultuda onlara yakışacak tarzda düğün merasimi hazırlıyoruz. Hizmetlerimizi arasında sadece düğün tahtı kiralaması yoktur. Aynı zamanda düğün için gerekli olan balon süslemeler, yeni çeri, mehter takımları da yer almaktadır. Oğlunuzu isterseniz şayet yeni çeriler ile salona giriyor ve gösterişli bir şekilde yerine oturuyor. Onunu için önceden hazırladığımız yürüyüş yolu ise dört adet volkanda oluyor. Sizlerin istediği doğrultuda hazırladığımız düğün taht modellerimizi ofisimize gelerek inceleme şansına sahipsiniz. Mavi, yeşil, kırmızı renkli taht modellerimiz arasında sizlerinde istediğiniz bir taht rengi var ise bizlere söyleyebilir ve o doğrultuda bir renk ayarlaması yapabiliriz.

Sünnet düğünü taht kiralama ile sizlerin istediği diğer hizmetlerimiz ise sünnet düğününüzü bahçede yapmak istiyorsanız ona göre hazırlanmış çadırlarımız, sünnet düğünü yatağı cibinliği. Refakatçi koltuğu, takı yastığı, hediye sandığı, sandalyelerde bu hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Sizlerde isterseniz hemen bizleri arayarak sünnet düğününüz için rezervasyon yaptırabiliri ve sizleri için hazırladığımız sünnet düğünü paketlerimizi inceleyebiliri ve en mutlu anınızda ne gibi eksikler var diye düşünmeden kendiniz ve oğlunuzla ilgilenebilirsiniz. Bizler oğlunuzu sultan gibi hazırlayarak sizlere ve misafirlerinize unutulmaz bir gece yaşatabiliri ve sizlerin en mutlu gecenize bir kat daha mutluluk katabiliriz. Bunun yanı sıra ortamı daha renkli bir hale getirmek için ışık sistemleri döşeyebiliri ve renkli balonlar ile geçiş yolları hazır edebiliriz.

emir sünnet düğünü balon süsleme
emir sünnet düğünü balon süsleme

Sünnet düğünü taht kiralama bizleri telefon ya da e mail yolu ile arayabilir ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgiler öğrenebilirsiniz. Ofisimize gelerek sünnet taht modellerini rahatlıkla inceleyebiliri ve ona göre kararlar verebilirisiniz. Modellerimizin hepsi yeni dizayn edilmiş olup oğlunuzun rahatı göz önüne alınarak özel tasımım ile yapılmıştır. Fiyatlarımız sizlerin bütçesini düşünerek hazırlandığı için sizleri öyle fazla bir masrafa sokmadan kiraya vermekteyiz. Hizmetimiz sadece İstanbul ile sınırlı değildir. Yakın illere de kiralık taht ve diğer hizmetlerimiz vardır. Bizleri aradığınız zaman farkımızı fark edersiniz. Sizlerin mutlu olması bizlerinde mutlu olmasıdır ve sizlere hizmet bizim için çok önemli olduğundan sizlere elimizden gelenin en güzelini sunmak isteriz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Haziran 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

  • fuar hostesleri