Sünnet Düğünü Tahtı

yorumsuz
2.474 views
Sünnet Düğünü Tahtı

SÜNNET DÜĞÜNÜ TAHTI, sünnet düğünlerinin vazgeçilmezi haline gelen sünnet tahtları sizleri için özel tasarımı halinde hazırladığımız renkleri ile sizlerin hizmetindedir. Sizler düğünlerinizi ister düğün salonlarında isterseniz evinizin bahçesinde nerede yaparsanız yapın ama görsellik çok önemli olduğu için oğlunuzun en güzel ve en anlamlı gecesinde onun oturacağı tahtı bizler sizlere kiraya verelim. Mavi, kırmızı ve yeşil renkte hazırlanmış olan sünnet tahtlarınız ile oğlunuzu sünnet salonundan içeri girer iken tüm gözler onun üzeride olacaktır. Bu unutulmaz gecenizi bir kat daha renkli bir hale getirmek isterseniz şayet bizleri arayarak sünnet tahtları hakkında bilgiler alabilirisiniz. Bunun yanı sıra sünnet düğününüz için diğer hizmetlerimiz içinde bizleri arayabilirisiniz.

SÜNNET DÜĞÜNÜ TAHTI, oğlunuza Osmanlı geleneklerine uygun bur sünnet şöleni yapmak isterseniz bizler her zaman sizlere hizmete hazırız. Sizlerin çocukları da bizleri için birer sadrazam olduğu için özel olarak hazırladığımız sünnet tahtlarını ile onu düğünü en gözdesi yapar ve misafirlerinizin ona hayran olmasını sağlarız. Sizler isterseniz mehter takımı kiralayabilir ve oğlunuz mehter takımının marşları işliğinde sünnet salonundan içeri yeni çerilerin omuzlarında girer ve misafirleri selamlamak için omuzlarda salanda gezer ve yerine götürülürü. Sünnet tahtından başka sizlere sunduğumuz hizmetler arasında refakatçi koltuğu, hediye sandığı, altın yastığı da bulunmaktadır. Yeni çeriler takı merasimi bitene kadar oğlunuzun arkasında hazır olda bekler ve görevlerini yerlerine getirirler.

sünnet yeni ceri askerleri
sünnet yeni ceri askerleri

SÜNNET DÜĞÜNÜ TAHTI, bunun yanı sıra balondan kapı süsleme, sünnet tahtının arkasına nazar boncuklu balon süsleme, papatya balon süsleme, mehter takımı kiralama, palyaço kiralama. Sihirbaz kiralama, yeni çeri kiralama, masa ve sandalye kiralama, masa süsleme, sandalye süsleme, dansöz kiralama, karşılama hostesleri, masa süslemeleri için şamdan kiralama, çiçek kiralama, tül ve kumaş süslemeler ile de sizlerin hizmetinde olmaktan gurur duyarız. Oğlunuzun ve sizin en güzel gecenizi daha renkli bir hale getirmek misafirlerinizi daha güzel hizmet sunmak için ekibimiz ile birlikte her şeyin en güzelini siz müşterimiz için hazır ederiz. Bizleri sizler isterseniz e posta yolu ile isterseniz telefon ile arayarak bilgi alabilirisiniz. Sizlerin rahatı bizler için çok önemli olduğundan sizleri ve konuklarınızı rahat ettirebilmek için ne gerekiyorsa hepsini yaparız ve değerli vaktinizi siz konuklarınız ve oğlunuzu için harcamanızı isteriz. Sizler artık ben şimdi ne yapacağım diye düşünmeden istediğiniz gibi konuklarınız ile ilgilenebilir diğer işlerinizi bizlerin uzman ekibine bırakabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 1 Haziran 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

  • fuar hostesleri