Sünnet Düğününde Beyaz At Kiralama

yorumsuz
11.837 views
Sünnet Düğününde Beyaz At Kiralama

Sünnet Düğününde Beyaz At Kiralama, anne ve babalar en sonun da çocuklarının mürüvvetini görmek üzere hazırlanmaya başladıkları sünnet şöleninde yine eski geleneklerimizden biri olan beyaz at ile düğün konvoyu yapmak isterse ise sizlere yardım edecek olan yer bizim firmamız olacaktır. Yine en eski genelenimizi çocuğunuzun sünnet şöleni ile bir bütün yaparak yine gözleri çocuğunuzun üzerine çevirebilirsiniz. Sünnet düğünü konvoyunu çocuğunuz beyaz atın üzerinde gerçekleştirebilir ve prensler gibi düğün salonuna kadar gelebilir. Sünnet düğünü organizasyonunda da sıklık ile kullandığımız bu görsel temayı sizlerin çocuklarınızın sünnet şöleninde de kullanabilir ve harikalar yaratabiliriz. Yılların tecrübesi ile hareket etiğimiz için sizlere en güzelini sunmak bizler için çok önemli bir konu olduğu için beyaz at ile yapacağınız geçiş yürüyüşünde yine sizler için harikalar yaratacak şekilde düzenleyebilir ve sizlerinde çocuğunuzda çok mutlu edebiliriz.

Sünnet Düğününde Beyaz At Kiralama, bizlerin sizlere sunduğu hizmetler sadece bunun ile bitmekte sizlerin çocuğunuzun düğün organizasyonun yaptığımız yere kadar çocuğunuza beyaz atı ile eşlik etmekteyiz. Aynı zamanda sünnet şölenin yapıldığı mekânda isterseniz daha sonra onu yeni çeriler karılar ve küçük prensi bu sefer sünnet tahtı ile birlikte mehter takımının marşları eşliğinde misafirleri selamlamak üzere omuzlarında taşıyabilirler. Tam sizlere ve küçük prense laik bir sünnet şöleni ile karşı karışı karşılıya kalır ve bizsilerin tecrübesinden faydalanabilirsiniz. Yeni çeri ekibimiz sünnet düğünü bitene kadar küçük prensin yanında kalarak takı merasimi boyunca oğlunuzu beklerler. Sünnet organizasyonlarında görsellik çok önemli olduğu için bizlerde bu görselliğe çok önem verir ve sizlerin doğrultusunda ya da bizlere bıktığınız kararlar doğrultusunda harekete ederek sizlere ve oğlunuza bu ilk mürüvvetin de asla unutamayacağınız güzellikte bir gece yaşatır ve hayatınız boyunca bu anı konuşmanıza neden oluruz.

Sünnet Düğününde Beyaz At Kiralama
Sünnet Düğününde Beyaz At Kiralama

Sünnet Düğününde Beyaz At Kiralama, yine isterseniz mehter takımı ile beyaz at bir aynı anda sünnet konvoyuna çıkar ve mehter takımı önde oğlunuz beyaz atı ile arkadan onalar işlik ederek gelebilir ve yine akılara durgunluk verecek güzellikte bir manzara ile karşı karşıya kalabilirisiniz. Mehter takımı ile sünnet merasiminin yapıldığı alana kadar gelen oğlunuz daha sonra gene mehter takımı ile salona girebilir ve misafirlerinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Bizleri hemen arayarak bu güzel uygulamalar için fiyat bilgileri alabilir ya da bizlerin ofiste ziyaret ederek bizlerin misafirlerimiz olun ve sizleri için daha neler yapabiliriz birlikte bakabiliriz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 31 Mayıs 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

  • fuar hostesleri