Sünnet Kına Gecesi Organizasyon

yorumsuz
2.153 views
Sünnet Kına Gecesi Organizasyon

Sünnet kına gecesi organizasyon, Biricik evladınızın kınalı kuzunuzun işte en önemli gecesi geldi. Yıllardır anne ve babası olarak hem erkeliğe ilk adım atacağı bu güzel gecenin haylini kurdunuz durdunuz. Tabi ki sizler bu güzel geceyi organize eder iken sevgili eşinizin dostunuzda unutmadınız ve onarı da bu görkemli gece için misafirleriniz etmeye karar verdiniz. İşte bizde sizlere bu güzel gecenizde yalnız kalmayın diye eşlik etmeye geldik. Bizler yılların firması olarak sizlerin ve misafirlerinizin bu sünnet düğünü şöleninden neler beklediğiniz çok iyi biliyoruz. O yüzden sizlerin sünnet düğünü içersinde yer alan kına gecenizi de bizler düzenlemeye karar verdik ve sizlere sunduğumuz hizmeti sizlerin göz önüne serdik. Sizi ve oğlunuzu bu güzel gecede en görkemli bir şekilde hazırlamakta bizim işimizin bir parçası olduğu için sizlere sunduğumuz sünnet kına gecesi paketini özel olarak hazırladık.

Sünnet kına gecesi organizasyon, oğlunuz için özel hazırladığımız sadrazam kostümü ve başlığı, özel sünnet tahtı, dans gösterisi için özel dansçılarımız, sizin için özel tasarlanmış valide sultan kostümü ve üstüne valide sultan kaftanı, kınaya katılmak isteyen yakınlarınıza bindallı, volkan ve konfeti gösterisi ve palyaço. Kına merasimi başlamadan evvel sizlerin ve davetlilerinizi salona girişte ekibimizden bir bayan arkadaşımız bindallı kıyafetleri içerisinde kapıda karşılar ve onlara gül kokulu Osmanlı lokumu ikram eder. Sizlerin ve oğlunuzun üstünde sizlere özel olarak hazırladığımız kıyafetleri ile ortaya gelirsiniz ve konfetiler eşliğinde kına merasimi başlar. Siz oğlunuza kendi eleriniz ile kınayı yakar iken kınaya eşlik eden konuklarınızda hazır bulunurlar. Dansçı kızlarımız danslarını gösterisini sunar iken siz de oğlunuz ile birlikte dans eden ekip arkadaşlarımızı zevk içiresin de oturup seyredersiniz. Hem koruklarınız hem de sizler eğlenceli bir ortam içerisinde sünnet kınası keyfini yaşarsınız.

Sünnet Kına Gecesi Organizasyon
Sünnet Kına Gecesi Organizasyon

Sünnet kına gecesi organizasyon, bizler yıların tecrübesi ile hazırladığımız sünnet organizasyonlarında her zaman çok titiz davranmış ve sizlere en güzel sünnet gecelerini hazırlamış bir firma anlayışı içerisinde olmuşuzdur. Bizleri arayarak ister telefon ile arayarak isterseniz e posta ile yazarak fiyatlarımız hakkında bilgiler alabilirisiniz. Bizler her zaman sizlere hizmet etmeyi ön planda tutmuş köklü bir firma olarak sizleri firmamızda ağırlamaktan onur duyarız. Bizleri ziyaret ederek diğer hizmetlerimiz hakkında da bilgiler alabilir fiyatlarımızı takip edebilirsiniz. Bizler sizleri düşünerek en uygun şekilde hazırladığımız fiyatlarımız ile sizlerin hep yanında olamaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Mayıs 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

  • fuar hostesleri