Sünnet Kına Paketi

yorumsuz
1.925 views
Sünnet Kına Paketi

Sünnet Kına Paketi, çocuklarınızın bu en mutlu gününde onları asla unutamayacağınız bir gece hazırlayabiliriz ve hayatları boyu unutmayacağınız güzellikte bir sünnet şöleni hazırlayabiliriz. Bu özel erkekliğe ilk adım attıkları geceyi erkek çocuklarımızın asla unutamayacağı bir görsel şölene çevirebilir çocuğumuzun hayatı boyunca aklında kalan güzel bir anı yapabiliriz. Siz sevgili anne ve babalar çocuğunuz büyür iken hep bu güzel sünnet şöleni gecesini hayal etmiştiniz. İşte sizlere çok güzel bir fırsat bizleri aradığınız zaman sizlere ve oğlunuza hayatı boyu unutamayacağı bir güzellikte sünnet şöleni sunuyoruz. Biz erkek çocuklarımız sever iken örf ve adetlerimize göre hep kınalı kuzularımız diye severiz. Sizlerde oğlunuza bu mutlu gecesinde erkek olacak delikanlıya sünnet düğününde kına gecesi hazırlamamıza izin verebilirsiniz.

ucuz sünnet organizasyonu
ucuz sünnet organizasyonu

Sünnet Kına Paketi, içerisinde olan donanımlarımız ise oğlumuz için şehzadelere yakışır kostümü ve başlığı, özel sünnet tahtı ve süslemeleri.  Özel sünnet kına tepsisi ve sandığı.  Volkan ve konfeti gösterileri, kapıdan içeri girer iken misafirlerinize ikram edilmek üzere kokulu Osmanlı lokum ikramımız.  Kına merasimine katılmak isteyen yakınlarız için bindallı ya da kaftan. Özel dans ekibimizi, halay mendilleri, palyaço ve en önemlisi sünnet çocuğunun annesi için valide sultan kostümü ile kınalı kuzunuza tam anlamı ile görsel bir şölen hazırlığı yapar ve sizlerde misafirlerinizde unutulmaz güzellikte bir sünnet kınası eğlencesi ile unutulmaz bir gece yaşarlar. Bizlerin kalitesini daha iyi anlamak için sitemizde yer alan sizlerden gelen sünnet düğün resimlerine bakabiliri ve ona göre kararlar verebilirisin.

ucuz sünnet organizasyonu
ucuz sünnet organizasyonu

Sünnet Kına Paketi, sizlerin sünnet düğün organizasyonlarında da yanınızda olduğunuzu bilmenizi isteriz. Bizleri ararsınız sizlere daha güzel yardım edebilir ve sizlere kendi fiyat bilgilerimiz hakkında daha detaylı bilgiler verebiliriz. Sizlere hizmet etmeyi hedef haline getirmiş firmamızın elamanları ile sizlerin düğünlerini tam bir görsel şölene çevirerek sizlerin bu mutlu gününüzde yalnız bırakmadan sizlere en güzel hizmeti sunabiliri ve misafirlerinize hoş bir gece yaşatabiliriz. Sünnet şöleninizi bahçede yapacak iseniz sizlere masa, sandalye, sünnet yatağı ve cibinliği, balon süslemesi yapabiliriz, masa ve sandalye kiraya veririz. Bunu yanı sıra sihirbaz kiralama, patlamış mısır arabası, popcorn arabası, Osmanlı şerbetçisi, pamuk şeker arabası hizmetlerimizde bulunmaktadır. Sizlere hizmet etmek ve sizlerin sünnet düğünlerinizi en neşeli hale getirmek ve kına kuzularınızı hayatı boyunca unutamayacağı bir gece yaşatmak isterseniz bizleri hemen arayın sizlere hazırladığımız özel kına gecesini pateni inceleyin.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

  • fuar hostesleri