Sünnet Organizasyon Firmaları

yorumsuz
1.651 views
Sünnet Organizasyon Firmaları

Erkek çocuğunuz doğduğu ilk andan itibaren ebeveyn olarak sünnet düğününü gerçekleştirmek en büyük hayallerimizden biridir. Böylesine özel ve anlamlı bir günde stres ve gerginlik yaşamamak, günün tadını doyasıya çıkarmak ve konuklarımızla arzu ettiğimiz kadar ilgilenmek eğlenceli ve keyifli bir anı yaratmak ve profesyonel yaklaşımımızla, kalitemizle, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla Sünnet Organizasyon Firmaları olarak yanınızdayız. Bizler siz değerli müşterilerimizin arzu ve hayallerine değer veriyoruz. İşimiz; en kaliteli organizasyonu, en uygun fiyatla, müşteri odaklı olarak sunmaktır.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları
Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

Sizin isteklerinize odaklı konseptlerimizle düğün organizasyonunu anlamlı ve kaliteli hale getirmek amacıyla, uzman kadromuz ve güçlü ekipmanımızla hazır bulunmaktayız. Sünnet organizasyonu kapsamında vermiş olduğumuz hizmetlerimiz ana başlıklarıyla şunlardır; Sünnet tahtı ve süslemesi, Sünnet yatağı süsleme, Sünnet düğünü süslemeleri, Sünnet düğünü balon süsleme, Masa sandalye süsleme ve giydirme, Fotoğraf ve video çekimi,  Ses ve ışık sistemi kurulumu, Volkan ve konfeti show, Sunucu/ müzisyen/ piyanist/ Dj, Orkestra, Fasıl ekipleri, İlahi ve tasavvuf sanatçıları, Mehter takımı ve mehteran gösterisi, İkram Arabaları (Pamuk şekeri, pop corn (patlamış mısır), Osmanlı macunu, Osmanlı şerbetçisi), Sünnet düğünü için animatör palyaço gösterileri, Sihirbaz/illüzyonist gösterisi, Karagöz – Hacivat gösterisi, Nasrettin Hoca gösterisi ve diğer gösteri organizasyonları, Semazen gösterisi, Profesyonel orkestralar, Müzisyen temini, Fasıl ekipleri, İlahi ve tasavvuf sanatçıları, Sünnet düğünü organizasyon yeri danışmanlığı.

Sünnet düğünü organizasyonu program genel akışı; açılış konuşması, çocuğun tahtla soluna girişi, misafirleri selamlaması, Kur’an-ı Kerim Tilaveti, ilahiler ve çeşitli gösteriler, takı merasimi, dua ve kapanış konuşmasından oluşmaktadır. Program akışı içerisindeki animatör palyaço, illüzyonist gösterisi, semazen gösterileri, mehter takımı gösterisi isteğe bağlı seçenekler içerisindedir. Sünnet organizasyonlarında her daim sizlerin yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

  • fuar hostesleri