Sünnet Organizasyon Fiyatları

yorumsuz
2.527 views
Sünnet Organizasyon Fiyatları

Hayatımızda çok önemli anlamı olan bazı şeylerin tekrarı yoktur. Sünnet düğünü de bunlardan biridir. Çocuğumuzun erkekliğe adım attığı bu günde sevdiklerimizle ve konuklarımızla geçireceğimiz, hatıralarımızda güzel ve mutlu bir anı olarak kalacak bu günün kusursuz olmasını isteriz. Organizasyon şirketi olarak biz konusunda uzman kadrosu, modern ve güçlü ekipmanlarımızla siz müşterilerimize en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Dinamik kadromuz ve profesyonel bakışımız ile sünnet düğününüzü unutulmayacak hatıralara dönüştürmek bizim işimizdir.

sünnet organizasyonu kampanya 2
sünnet organizasyonu kampanya 2
sünnet organizasyonu kampanya 3
sünnet organizasyonu kampanya 3
sünnet organizasyonu kampanya 4
sünnet organizasyonu kampanya 4
sünnet organizasyonu kampanya 5
sünnet organizasyonu kampanya 5

 

Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları
Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

Sünnet düğünü organizasyonu kapsamında vermiş olduğumuz hizmetlerimiz ana başlıklarıyla şunlardır; Sünnet tahtı ve süslemesi, Sünnet yatağı süsleme, Sünnet düğünü süslemeleri, Sünnet düğünü balon süsleme, Masa sandalye süsleme ve giydirme, Fotoğraf ve video çekimi,  Ses ve ışık sistemi kurulumu, Volkan ve konfeti show, Sunucu/ müzisyen/ piyanist/ Dj, Orkestra, Fasıl ekipleri, İlahi ve tasavvuf sanatçıları, Mehter takımı ve mehteran gösterisi, İkram Arabaları (Pamuk şekeri, pop corn (patlamış mısır), Osmanlı macunu, Osmanlı şerbetçisi), Sünnet düğünü için animatör palyaço gösterileri, Sihirbaz/illüzyonist gösterisi, Karagöz – Hacivat gösterisi, Nasrettin Hoca gösterisi ve diğer gösteri organizasyonları, Semazen gösterisi, Profesyonel orkestralar, Müzisyen temini, Fasıl ekipleri, İlahi ve tasavvuf sanatçıları, Sünnet düğünü organizasyon yeri danışmanlığı.

İstanbul Sünnet Organizasyon Fiyatları
Sünnet Organizasyon Fiyatları

Ayrıca yemekli yapılacak cemiyet organizasyonları için eğitimli ve usta  aşçıların lezzetli ve seçenekli menüleri ile damak zevkinize uygun, şık bir sunum ile konuklarınızı ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda her türlü istek ve arzunuzu gerçekleştirmek adına ciddiyet ve özveri ile, en makul ve güvenli sünnet düğün organizasyonu hizmeti vermekten gurur duyarız.  Sünnet Organizasyon Fiyatları her sezon olduğu gibi bu sezonda ilklere imza atan firmamız sizlerin erkek çocuklarına eğlenceli dakikalar için hizmet vermektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

  • fuar hostesleri