Ucuz Sünnet Organizasyon Firmaları

yorumsuz
985 views
Ucuz Sünnet Organizasyon Firmaları

Oğlunuzun erkekliğe adım atacağı bu mutlu ve özenli günde bırakın tüm sünnet düğünü organizasyonuyla biz ilgilenelim. Siz çocuğunuz ve sevdiklerinizle ile günün tadını çıkarın, tüm stresten uzak hayallerinizin düğününü hatıralarınıza kazıyın. Program akışı içerisindeki animatör palyaço, illüzyonist gösterisi, semazen gösterileri, mehter takımı gösterisi isteğe bağlı seçenekler içerisindedir. Bizler siz değerli müşterilerimizin arzu ve hayallerine değer veriyoruz. İşimiz; en kaliteli organizasyonu, en uygun fiyatla, müşteri odaklı olarak sunmaktır.

Ucuz Sünnet Organizasyon Firmaları uzman ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla başlangıçtan bitişe kadar mutluluğunuzu ve heyecanınızı paylaşacağız. Çeşitli paket seçenekleri ile en yüksek kaliteyi en uygun fiyatlarla sunmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye’nin her yerinde kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş olan firmamız; çeşitli alternatif seçeneklerle hayalinizdeki düğünü sizlere yaşatacaktır.  Paket organizasyonlarımızın dışında arzunuza göre talepleriniz hassas ve dikkatli şekilde değerlendirilerek uzman ekiplerimiz tarafından hazırlanacak ve organizasyondan en az iki saat önce tarafınıza sunularak teyidiniz alınacaktır. Sünnet düğünü organizasyon paketlerimiz yemekli organizasyon ve yemeksiz organizasyon olarak iki temel başlıkta toplanmıştır.

Kâğıthane Ucuz Sünnet Organizasyonu
Kâğıthane Ucuz Sünnet Organizasyonu

Yemeksiz organizasyon kapsamında; müzik, video ve fotoğraf çekimi, masa sandalye süsleme, kral tahtı, animatör palyaço,  balon süsleme, volkan/ konfeti, sünnet pastası, pamuk şeker, Osmanlı macunu, şerbet, popcorn hizmeti verilmekte olup, arzu ve istekleriniz doğrultusunda mevlit, ilahi sanatçıları, fasıl ve semazen gösterisi ve ayrıca oyun parkı konsepti organizasyona dahil edilebilecektir. Yemekli organizasyonumuzda; yemeksiz organizasyon sunumuna ilaveten, usta ahçılarımız tarafından hazırlanan yemekler temizlik ve hijyen anlayışı çerçevesinde garsonlarımız tarafından servis edilecektir. Yemek servis seçenekleri tarafınızdan tercih edilecek üç alternatif başlık altında farklı mönülerden oluşmaktadır. Programın genel akışı; açılış konuşması, çocuğun tahtla soluna girişi, misafirleri selamlaması, Kur’an-ı Kerim Tilaveti, ilahiler ve çeşitli gösteriler, takı merasimi, dua ve kapanış konuşmasından oluşmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

  • fuar hostesleri